|
Jølle Buster, eier: Inger Marie Storli, foto: Gunn Tove Ormset ©
|
Årets Aktivitetshund og Årets Utstillingshund 2016
For lundehundeiere er det påmeldingsfrist 15.01.17 for å delta og melde på til Årets Aktivitetshund og Årets Utstillingshund 2016. Se LHN nr 4 2016 for mer informasjon.
Hunden må være registrert i Norsk Kennel Klub, og eier må være medlem i Norsk Lundehund Klubb.
Påmelding til: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den. og Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Champion i 2016
Det er samme påmeldingsfrist 15.01.17 hvis du ønsker at din hund som er blitt Champion i 2016 skal komme i LHN nr 1 2017. Se LHN nr 4 2016 for mer informasjon.
Dette gjelder om det er norsk, utenlandsk, nordisk eller internasjonal Champion.
Påmelding til: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.